INTENCJE

INTENCJE MSZALNE - IX Niedziela Zwykła 26.05 -02.06.2024 r.

NIEDZIELA – 26.05.2024r. Uroczystość Najświętszej Trójcy

07.30  Za + Tomasza Urynowicz w 32 rocznicę śmierci

10.00  Za + mamę Halinę Antosiewicz w 1 rocznicę śmierci, + ojca Karola, + siostrę Teresę

11.30  Za + Hańca Hoinza, + Adama Pustelny

16.00  Za + Alfreda Buszka w rocznicę śmierci, jego ++ rodziców i teściów

PONIEDZIAŁEK  – 27.05.2024 r.  

07.00  Za ++ Genowefę i Józefa Ficek, ++ Eryka i Marię Ficek, ++ Eryka i Anielę Chłodek

18.00  Za + Jana Pacholskiego w 17 rocznicę śmierci

WTOREK – 28.05.2024 r.

07.00  W intencji Parafian

18.00  Za + Anielę Pacholską w 17 rocznicę śmierci

ŚRODA – 29.05.2024 r. Św. Urszuli Ledóchowskiej

07.00  Za + Józefę Czerwonka

18.00  Za + Gertrudę Pompa w rocznicę śmierci

CZWARTEK – 30.05.2024 r. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

07.30  Za + Martę Pawlus w 6 rocznicę śmierci

09.00  Za ++ rodziców Klarę i Karola Wybraniec, ++ Matyldę i Teodora Szymura

Około 11.30  W intencji Parafian

PIĄTEK – 31.05.2024 r. Nawiedzenia NMP

07.00  W Intencji Barbary Misiło z okazji 50 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna  /TD

18.00  Za + Marię Małek w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA  – 01.06.2024 r. Św. Justyna męczennika

07.30  Godzinki do NMP

08.00  W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii i nadzwyczajnych szafarzy z prośbą o potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej – od parafian

08.30  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

18.00  Za + Adama Marcisz w 10 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 02.06.2024r. IX Niedziela Zwykła

07.30  Za ++ rodziców Annę i Piotra Konsek, + syna Andrzeja

10.00  Za + syna Szymona Laska we wspomnienie urodzin

11.30  W intencji Eleonory Stęchły z okazji 90 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna  /TD

16.00  Za ++ rodziców Marię i Antoniego Tkocz

NABOŻEŃSTA MAJOWE CODZIENNIE O 17.30, W NIEDZIELĘ O 15.30

INTENCJE MSZALNE - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 19.05 -26.05.2024 r.

NIEDZIELA – 19.05.2024r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

07.30  Za + Huberta Herman i jego ++ rodziców

10.00  Za + Ewę Pietrzak w 10 rocznicę śmierci

11.30  Chrzcielna

16.00  Za + Łukasza Musioł w 7 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK  – 20.05.2024 r.  NMP Matki Kościoła

07.00  Za + Edwarda Urynowicz w 2 rocznicę śmierci

18.00  Za + Irenę Tomaszewską w 30 dzień po śmierci

WTOREK – 21.05.2024 r. Św. Jana Nepomucena

18.00  Za ++ rodziców Martę i Stanisława Gatnarczyk

ŚRODA – 22.05.2024 r.

18.00  Za + Gertrudę Pompa w rocznicę śmierci

CZWARTEK – 23.05.2024 r. Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

07.00  Za ++ Monikę i Teofila Szweda, + syna Stanisława

18.00  Za + Stefanię Kapuła

PIĄTEK – 24.05.2024 r. NMP Wspomożycielki Wiernych

07.00  Za + Andrzeja Brauner, ++ rodziców, ++ jego teściów Adelę i Józefa

18.00  W intencji Parafian

SOBOTA  – 25.05.2024 r.

08.00  W intencji Matek nasze Parafii – ofiarowana od Parafianki

18.00  Za + Józefa Banaśkiewicz

NIEDZIELA – 26.05.2024r. Uroczystość Najświętszej Trójcy

07.30  Za + Tomasza Urynowicz w 32 rocznicę śmierci

10.00  Za + mamę Halinę Antosiewicz w 1 rocznicę śmierci, + ojca Karola, + siostrę Teresę

11.30  Za + Hańca Hoinza, + Adama Pustelny

16.00  Za + Alfreda Buszka w rocznicę śmierci, jego ++ rodziców i teściów

 

NABOŻEŃSTA MAJOWE CODZIENNIE O 17.30, W NIEDZIELĘ O 15.30

INTENCJE MSZALNE - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12.05 -19.05.2024 r.

NIEDZIELA – 12.05.2024r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

07.30  Za + Józefa Prus w 6 rocznicę śmierci

09.45  Uroczystość I Komunii Św. – W intencji dzieci i rodziców

11.30  Za + Hildegardę Tomala

16.00  Za ++ Marię i Bonifacego Żyła

PONIEDZIAŁEK  – 13.05.2024 r.  

07.00  Za + Hildegardę Pacholską od sąsiadów z ul. Energetyków

18.00  W intencji Ks. Proboszcza z okazji 29 rocznicy Święceń Kapłańskich

20.00  Nabożeństwo Fatimskie

WTOREK – 14.05.2024 r. Św. Macieja Apostoła

07.00  Za + Józefę Czerwonka

18.00  W intencji Parafian

ŚRODA – 15.05.2024 r.

07.00  Dziękczynna za wszelkie otrzymane Łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego

17.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy

18.00  Za ++ Anielę i Floriana Skrzypiec

CZWARTEK – 16.05.2024 r. Św. Andrzeja Boboli

07.00  Za + Józefę Czerwonka

18.00  W intencji Alfreda Kapuła z okazji 65 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna  /TD

PIĄTEK – 17.05.2024 r.

07.00  W intencji Parafian

07.30  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00  W intencji dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Św. (rocznica) / tzw. SZKOLNA z udziałem dzieci

SOBOTA  – 18.05.2024 r.

08.00  Za + Gertrudę Prusko w 10 rocznicę śmierci

18.00  Za + Marię Kozielski we wspomnienie urodzin i 3 rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 19.05.2024r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

07.30  Za + Huberta Herman i jego ++ rodziców

10.00  Za + Ewę Pietrzak w 10 rocznicę śmierci

11.30  Chrzcielna

16.00  Za + Łukasza Musioł w 7 rocznicę śmierci

 

NABOŻEŃSTA MAJOWE CODZIENNIE O 17.30, W NIEDZIELĘ O 15.30

INTENCJE MSZALNE - VI Niedziela Wielkanocna ODPUST PARAFIALNY 05.05 -12.05.2024 r.

NIEDZIELA – 05.05.2024r. VI Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Floriana

07.30  Za ++ Annę i Konstantego Szymura, ++ synów Franciszka i Pawła

10.00  W intencji Justyny Kotula z okazji 30 rocznicy urodzin, syna Nikodema z okazji 10 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna

11.30  SUMA ODPUSTOWA – W intencji Parafian oraz żywych i zmarłych darczyńców i budowniczych naszego kościoła / W intencji Strażaków OSP Orzepowice oraz ++ strażaków

15.30  Nabożeństwo ku czci NMP i Św. Floriana

16.00  Za ++ rodziców Pelagię i Ryszarda Księżyk we wspomnienie urodzin

PONIEDZIAŁEK  – 06.05.2024 r.  Św. Apostołów Filipa i Jakuba

07.00  Za + Władysława Skrzypiec

18.00  Za + Zbigniewa Czech w 30 dzień po śmierci

WTOREK – 07.05.2024 r.

07.00  W intencji Mamy Kornelii z okazji urodzin dziękczynno-błagalna

18.00  Za ++ Marię i Pawła Magiera, + wnuczkę Dorotę, + Eryka Greiner, + Henrykę Gojny, ++ dziedków

ŚRODA – 08.05.2024 r. Św. Stanisława Bp i Męczennika

07.00  W intencji rodziny o Światło Ducha Świętego

18.00  Za + Danielę Jaszek

CZWARTEK – 09.05.2024 r.

07.00  Za + Teresę Tichellman

18.00  Za + Różę Pluta w 3 rocznicę śmierci

PIĄTEK – 10.05.2024 r.

07.00  Za + Gertrudę Bizoń w kolejną rocznicę śmierci

18.00  Za ++ Helenę i Ludwika Grima, ++ Elżbietę i Leona Ryszka

SOBOTA  – 11.05.2024 r

08.00  Za ++ żony od wdowców, ++ mężów od wdów

18.00  Za ++ Reginę i Herberta Mazurek, ++ córki Marię i Urszulę

NIEDZIELA – 12.05.2024r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

07.30  Za + Józefa Prus w 6 rocznicę śmierci

09.45  Uroczystość I Komunii Św. – W intencji dzieci i rodziców

11.30  Za + Hildegardę Tomala

16.00  Za ++ Marię i Bonifacego Żyła

 

 

 

NABOŻEŃSTA MAJOWE CODZIENNIE O 17.30, W NIEDZIELĘ O 15.30

INTENCJE MSZALNE - V Niedziela Wielkanocna 28.04 -05.05.2024 r.

NIEDZIELA – 28.04.2024r.  V Niedziela Wielkanocna

07.30  Za+ ojca Józefa Gawełczyk od córek z rodzinami

10.00  W intencji animatorów przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania od bierzmowańców

11.30  W intencji Ks. Andrzeja Pacholskiego z okazji 45 rocznicy przyjęcia Sakramentu Kapłaństwa

dziękczynno-błagalna

16.00  W intencji Urszuli z okazji 50 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna

 

PONIEDZIAŁEK  – 29.04.2024 r.  Św. Katarzyny Sieneńskiej

07.00  Za + Gertrudę Skutela w 30 dzień po śmierci

18.00  Za + Stanisława Szymura, ++ rodziców Marię i Wincentego, ++ teściów Klarę i Franciszka

 

WTOREK – 30.04.2024 r.

07.00  Za + Józefę Czerwonka

18.00  W intencji rodziny Nosiadek dziękczynno-błagalna

 

ŚRODA – 01.05.2024 r. Św. Józefa, Rzemieślnika

07.00  Za + Ks. Proboszcza Czesława Cyrana w 12 rocznicę śmierci

18.00  Za + Helenę Szymura, ++ rodziców Ludwinę i Aleksandra Prusko

 

CZWARTEK – 02.05.2024 r. Św. Atanazego

07.00  W intencji Parafian

18.00  W intencji Zofii Szala z okazji 75 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna  /TD

 

PIĄTEK – 03.05.2024 r. NMP Królowej Polski

07.30  W intencji członków Róż Różańcowych

10.00  Za + Marię Konsek

11.30  W intencji dzieci I Komunijnych i ich rodziców

15.30  Nabożeństwo majowe

16.00  Za + ojca Jerzego Biegisza, ++ rodziców i bratową

 

SOBOTA  – 04.05.2024 r. Św. Floriana

07.30  Godzinki ku czci NMP

08.00  W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii i nadzwyczajnych szafarzy z prośbą o potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej – od Czcicieli Miłosierdzia Bożego

08.30  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

18.00  Za + Anielę Pacholską, + Leokadię Kopańską we wspomnienie urodzin

 

NIEDZIELA – 05.05.2024r. VI Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Floriana

07.30  Za ++ Annę i Konstantego Szymura, ++ synów Franciszka i Pawła

10.00  W intencji Justyny Kotula z okazji 30 rocznicy urodzin, syna Nikodema z okazji 10 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna

11.30  SUMA ODPUSTOWA – W intencji Parafian oraz żywych i zmarłych darczyńców i budowniczych naszego kościoła / W intencji Strażaków OSP Orzepowice oraz ++ strażaków

15.30  Nabożeństwo ku czci NMP i Św. Floriana

16.00  Za ++ rodziców Pelagię i Ryszarda Księżyk we wspomnienie urodzin

 

NABOŻEŃSTA MAJOWE CODZIENNIE O 17.30, W NIEDZIELĘ O 15.30

INTENCJE MSZALNE - IV Niedziela Wielkanocna 21.04 -28.04.2024 r.

NIEDZIELA – 21.04.2024r.  IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza

07.30  Za+ Martę Oleś, + Krzysztofa Oleś we wspomnienie urodzin

10.00  Za + Leona Marczyk

11.30 W intencji dziecka przyjmującego Sakrament Chrztu Świętego Sofii Gzocha jej rodziców i rodziców chrzestnych

16.00  Za + męża Eryka Słomka w 5 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK  – 22.04.2024 r. 

07.00  Za + matkę Helenę Kuźnik we wspomnienie urodzin

18.00  Za + Różę Luks w 20 rocznicę śmierci

WTOREK – 23.04.2024 r. Św. Wojciecha

07.00  Za + Kazimierza Forajter w 4 rocznicę śmierci

18.00  Za + matkę Eugenię Podleśny, + ojca Karola Buszka

ŚRODA – 24.04.2024 r.

07.00  Za + Marcina Jaworskiego w 28 rocznicę śmierci

18.00  Za + Andrzeja Kaczmarczyk – od najbliższych sąsiadów z ul. Piwonii

CZWARTEK – 25.04.2024 r. Św. Marka

07.00  Za + Piotra Szweda w 30 dzień po śmierci

07.30  Nabożeństwo błagalne o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy

18.00  Za + Romana Pawleta  

PIĄTEK  – 26.04.2024 r.        

07.00  Za + Józefę Czerwonka

18.00  Za ++ Emila i Ludwinę Palarz, + syna Józefa

SOBOTA  – 27.04.2024 r.

08.00 Za ++ rodziców Irenę i Erwina Piontek

18.00  Za + męża Jana Piechaczek

NIEDZIELA – 28.04.2024r.  V Niedziela Wielkanocna

07.30  Za+ ojca Józefa Gawełczyk od córek z rodzinami

10.00  W intencji animatorów przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania od bierzmowańców

11.30  W intencji Ks. Andrzeja Pacholskiego z okazji 45 rocznicy przyjęcia Sakramentu Kapłaństwa dziękczynno-błagalna

16.00  W intencji Urszuli z okazji 50 rocznicy urodzin dziękczynno-błagalna

 

  • WOLNE INTENCJE W LIPCU:
    18.07, 23.07, – g. 7:00 

     

  • WOLNE INTENCJE W SIERPNIU:
    brak wolnych intencji

     

  • WOLNE INTENCJE WE WRZEŚNIU:
    09.09 , 12.09 , 13.09  – g. 7:00 , 19.09 – g. 7:00 , 21.09 – g. 8:00 , 24,09 ,  30.09 – g. 7:00 

     

  • WOLNE INTENCJE W PAŹDZIERNIKU:
    01.10, 04.10 – g. 7:00 , 08.10, 09.10, 10.10, 11.10 – g. 07:00 , 12.10 – g. 08:00 , 14.10, 15.10, 16.10, 17.10, 18.10 – g. 07:00 , 19.10 – g. 08:00 , 21.10, 22.10, 23.10, 24.10, 25.10 – g. 07:00 , 26.10 – g. 08:00 , 28.10 – g. 07:00 , 29.10 – 07:00 , 30.10 – 7:00 

W maju przyjmowane będą intencje Mszy Św. do końca listopada 2024 roku